Firma TUPAI powstała w 1976 roku i nieprzerwalnie działa w branży obróbki metali, kierując się rzetelnością w relacjach z partnerami, rygorem w zobowiązaniach oraz poszanowaniem norm prawnych i środowiskowych.

Naszą misją jest osiągnięcie pozycji firmy globalnej, angażującej ludzi i partnerów w ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań. W naszej pracy każdego dnia łączymy wiedzę pokoleń z profesjonalizmem i dobrą praktyką zarządzania.

Marka już od ponad 40 lat rozszerza swoją obecność w Portugalii oraz w wielu krajach na całym świecie, działając w dwóch różnych segmentach biznesowych, oferując produkty katalogowe (okucia budowlane) oraz produkty OEM (według specyfikacji klienta).

TUPAI produkuje swoje artykuły z 3 surowców: mosiądzu, znalu i stali nierdzewnej, rozwijając swoje procesy produkcyjne (w sposób zintegrowany), od kucia mosiądzu, wtrysku mosiądzu i znalu po cięcie na zimno i laserowo przy zastosowaniu technologii polerowania powierzchni. TUPAI z powodzeniem łączy procesy automatyzacji i robotyki z procesami ręcznymi, zapewniając wysokie standardy jakości poprzez zastosowanie rygorystycznych procesów galwanicznych, które pozwalają na uzyskanie ponad 150 kolorów i wykończeń.

TUPAI posiada certyfikaty norm ISO 9001-2015 i ISO 14001-2015, a zgodność z wymogami prawnymi i środowiskowymi to trwała troska, odgrywająca również ważną rolę na poziomie społecznym.

TUPAI jest marką docenianą przez szerokie grono architektów, projektantów, dystrybutorów, instalatorów i konsumentów.

KONFIGURATOR 3D - TUPAI

NOWA KOLEKCJA TUPAI - 5S TEXTURE

45 LAT - TUPAI

TUPAI - PRODUKTY

TUPAI - SHOWREEL 2021

44 LATA - TUPAI

TUPAI DOES
AND BETS!

Dzięki dużym inwestycjom w oryginalne projekty, marka Tupai stała się liderem w tworzeniu metalowych akcesoriów i sprzętu o uznanej jakości oraz wzornictwie. Zaawansowane właściwości technologiczne, ciągłe inwestycje w proces produkcyjny oraz kontrola na każdym etapie tworzenia, pozwalają wprowadzić na rynek produkty spełniające wyłącznie najwyższe standardy jakości.

TUPAI CAUSES
AND CARES!

Certyfikacja jakości według normy NP EN ISO 9001: 2008 jest wyrazem troski o spełnienie wymagań naszych Partnerów, natomiast licencja środowiskowa NP EN ISO 14001: 2004, przyznana TUPAI jako pierwszej portugalskiej firmie w tym sektorze, jest dowodem odpowiedzialności fabryki za środowisko naturalne.

TUPAI DOES
AND KNOWS!

Fabryka TUPAI specjalizuje się w produkcji i wykańczaniu wyrobów metalowych (mosiądz, znal, stal) odnotowując duży wzrost zdolności i różnorodności procesów produkcyjnych. Na złożony technologicznie proces produkcyjny składają się między innymi takie etapy jak kucie na zimno i gorąco, wtryskiwanie, obróbka skrawaniem, wibracja, szlifowanie, polerowanie czy platerowanie. Daje to możliwość kontroli całego procesu produkcyjnego, począwszy od samego surowca, aż po produkt finalny. Efektem tego są unikatowe produkty najwyższe jakości, którymi marka Tupai zyskała uznanie na całym świecie.

CERTYFIKATY TUPAI

Start typing and press Enter to search